רואים רחוק

הקמתי את “רואים רחוק תכנון כלכלי” כדי לעזור לעסקים ולאנשים להגיע להצלחה פיננסית ולשגשוג כלכלי. מאחורי כל עסק וכל בית יש אדם עם סיפור משלו, שאיפות, חלומות ויעדים.

אל השאיפות שלכם אני מחבר את הנסיון הכלכלי שלי, יכולת הניתוח האנליטי והירידה לפרטים, כדי לעזור לכם להגיע בדיוק אל המקום שאתם רוצים – שגשוג עסקי, הצמחת עסקים, הגדלת ההון אישי, יצירת חסכונות לעתיד.

 היכולות שאני מביא: חיבור, הקשבה, הבנה, ירידה לפרטים לצד ראייה אסטרטגית, ניתוח מידע, הסקת מסקנות פיננסיות, המלצות מדויקות.

מאחורי 25 שנות ניסיון בניהול כספים במגוון ארגונים, מהן 15 שנה בבנק לאומי, בתפקיד ראש ענף תקציבים של בנק לאומי ולאחר מכן החשב של חברת לאומי-טק. במהלך השנים התמחיתי בניהול כספים ותקציב, ניתוח דוחות כספיים, בדיקות כדאיות כלכלית, ניתוחי השקעה ועוד.

ההסמכות שלי: רואה חשבון מוסמך, תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה (אוניברסיטת תל אביב), תואר שני במשפטים (אוניברסיטת בר אילן), ובעל תעודה ביעוץ לכלכלת המשפחה

 

משה פלדמן

רואה חשבון מוסמך, כלכלן, תואר שני במשפטים, חבר באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה

בעל משרד “רואים רחוק” לתכנון כלכלי עסקי ואישי. מומחה תכניות כלכליות להצמחת ההון, התנהלות כלכלית ותזרימית נכונה, והתמודדות עם משברים כלכליים של עסקים ומשפחות.

בעל 25 שנות נסיון בניהול כספים, תקציב ותזרים, מהן 15 שנה בבנק לאומי, בתפקיד ראש ענף תקציבים של בנק לאומי ולאחר מכן החשב של חברת לאומי-טק.

רואה חשבון מוסמך (ישראל), כלכלן, תואר שני במשפטים, חבר באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה

7 דרכים לחסוף כסף

לצערנו לא נוכל לעזור לכם בשיחת ההעלאה בשכר בעבודה, אבל בהחלט נוכל לעזור לכם לחסוך כסף ולצמצם פערים!הכנו לכם רשימת טיפים חשובים שיעזרו לכם לחסוך,

קרא עוד »

מה אפשר לקנות בכסף?

כולם רוצים עוד כסף. זה ברור. כסף קונה דברים טובים, אושר, בריאות ולפעמים אפילו אהבה.אבל את המטרה האמתית של הכסף שלכם לימדה אותי לקוחה שלי,שרק

קרא עוד »

כמה כסף צריך בחיים?

זו אחת השאלות שהכי מטרידות אנשים. יש שיגידו כמה שיותר, יש כאלה שיגידו 10 מיליון דולר, ויש כאלה שיסתפקו במועט ויגידו שמספיק כדי להעלות אוכל

קרא עוד »

לפגישת אבחון כלכלי עסקי/אישי

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם