תכנון כלכלי עסקי

שירותי תכנון כלכלי לעסקים

כל בעל עסק יודע, שעסק זה לא רק עסק – זה כל החיים !

כדי שעסק יצליח, בעל העסק צריך לחיות את העסק ולחיות את המספרים של העסק – הכנסות, הוצאות, מימון, תזרים, מלאי, אשראי ספקים, שוטף ללקוחות, ריבית על הלוואות … – קל ללכת לאיבוד.

“רואים רחוק תכנון כלכלי” כאן כדי לעשות לכם סדר – אם כדי להגדיל עסק מצליח או כדי להבריא עסק במשבר.

 

 

 

 

פתיחת עסק חדש

יש לכם את הרעיון הנכון, המוצר המנצח או השירות האיכותי, אך אתם לא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון. תכנון כלכלי מדויק יגבש עבורכם את התכנית העסקית המנצחת, שתכלול ניתוח המוצר, ניתוח השוק והמתחרים, תחזית כלכלית מגובשת להכנסות והוצאות, צפי תזרים מזומנים ועוד. נלווה אתכם בבניית התכנית ובהוצאתה לפועל.

הגדלת רווחיות עסק קיים

יש לכם עסק עובד ומצליח, ואתם רוצים לקחת אותו לשלב הבא. חבילת התכנון הכלכלי הנכונה עבורכם תכלול בניית תכנית עבודה ותקציב לצמיחה מיידית דרך ניתוח לעומק של רווחיות העסק, תמחור נכון של מוצרים ושרותים, הטמעת שיטות להתייעלות הוצאות, כניסה לערוצי מכירה חדשים ואופטימיזציה של הלוואות ואשראים.

הבראת עסק בקשיים

קיימות סיבות רבות לכך שעסק נמצא בקשיים ואבחון נכון של הבעיה הוא המפתח לפתרון. במהלך התכנון תבוצע ירידה לפרטים הקטנים ביותר בעסק והצבעה במדויק על הבעיה - האם העסק לא מוכר מספיק? האם העסק מוכר מספיק אך לא מרוויח? האם העסק מרוויח אך עדיין אין מספיק כסף בחשבון? האם לעסק תזרים חיובי אך כל הכסף הולך להחזר חובות? לכל בעיה תגובש דרך הפתרון האופטימלית.

ליווי השקעות בעסק

מתלבטים לגבי השקעה גדולה בעסק? עסקים רבים נופלים בדיוק בנקודה הזו - מבצעים השקעה גדולה מדי שלא תחזיר את עצמה, ולצורך כך אף נוטלים מימון מיותר בתנאים גרועים. תכנון כלכלי מדויק ינתח עבורכם את ההשקעה הנדרשת ויציג תשובה חד משמעית לגבי כדאיות ההשקעה, בכמה זמן היא תחזיר את עצמה, בכמה תוכלו להגדיל את המכירות, האם יש עלויות נסתרות שלא נלקחו בחשבון, דרך המימון הנכונה להשקעה והמשמעויות התזרימיות לכך. אל תיכנסו להשקעות גדולות מבלי לבצע קודם לכן את הניתוח הכלכלי הנכון.

חוות דעת מומחה לבית משפט

לרואים רחוק תכנון כלכלי נסיון בהגשת חוות דעת מומחה כלכלית לבית משפט. אם אתם מצויים במחלוקת עסקית ונדרשים להגיע לבית המשפט, בין אם כצד התובע או כצד הנתבע, צירוף חוות דעת מומחה אובייקטיבית לכתב התביעה או ההגנה יכול להעלות באופן משמעותי את סיכויי הנצחון שלכם.

הערכת שווי עסק

ביצוע הערכת שווי העסק, אומדן פעילות כלכלית קיים ועתידי, וניתוח המשמעויות הכלכליות במגוון מצבים מיוחדים כגון: מכירת עסק, הכנסת שותף, פיצול עסק, הורשת עסק, סגירת עסק, רכישת עסק קיים ועוד.

שירות מיוחד של "רואים רחוק" - חבילת תכנון כלכלי משולב עסקי + אישי

אצל עצמאיים הצלחת העסק משפיעה באופן מיידי גם על ההון האישי הביתי של בעל העסק ולהיפך. לעתים בעל העסק נדרש לקחת הלוואות אישיות כדי לתמוך בעסק ולעתים קורה גם ההיפך. לרואים רחוק שירות ייחודי – חבילה משולבת של תכנון כלכלי לצמיחת העסק או הבראתו, בשילוב תכנון כלכלי אישי להגדלת ההון האישי ולהגשמת יעדים כלכליים אישיים של בעל העסק ומשפחתו.

לפגישת אבחון כלכלי עסקי/אישי

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

העתיד מגיע! האם אתם מוכנים?

מה תגידו אם אספר לכם שהעתיד מגיע? כבר עכשיו, בכל רגע, העתיד כבר כאן. איך אני יודע זאת?כי נכון להיום המדענים עדיין לא מצאו דרך

Read More »

העסק שלכם מכניס או מרוויח ?

“החודש היה לי חודש חזק. העסק הכניס הרבה כסף!”זה מה שאמר לי בעל חנות השבוע בגאווה.הוא צודק – להכניס הרבה כסף זה לא קלובטח שלא

Read More »