תכנון כלכלי אישי

שירותי תכנון כלכלי אישי

גם אתם דואגים לעתידכם הכלכלי? 

בחיים הבוגרים שלנו אנו נתקלים לא אחת בהתלבטויות לגבי מצבים וארועים משני חיים, להם יש השפעה מכריעה על המצב הכלכלי שלנו.

אלה יכולים להיות ארועים משמחים כמו חתונה, לידה, קניית דירה, פרישה לפנסיה, החלפת מקום עבודה או רילוקיישן, אך יכולים להיות גם ארועים קשים, כגון חובות כבדים, פיטורין, מחלה, ואף מוות של בן משפחה.

“רואים רחוק תכנון כלכלי” כאן כדי ללוות אתכם בכל התלבטות כלכלית – אם להגדלת ההון הפרטי ע”י בניית חסכונות ונכסים לעתיד, ואם בהתמודדות עם מצבים קשים.

יציאה מחובות וחיסול אוברדראפט

יעוץ ממוקד לחיסול חובות והלוואות. ניתוח כושר החזר חוב, פריסת חובות מומלצת, אפשרויות שימוש בנכסים קיימים, סריקת דרכי הפעולה האפשריות. בניית תכנית כוללת לחזרה למצב כלכלי בריא.

תכנון פרישה לפנסיה

גם אם אתם כבר בפנסיה, גם אם אתם קרובים לפנסיה, וגם אם אתם רק חושבים על פרישה מוקדמת, אתם צריכים תכנון כלכלי מסודר לתקופת הפנסיה. תקבלו תשובה לשאלה איך יראו חייכם לאחר הפרישה, תמונת הכנסות מול הוצאות, כמה כסף יהיה לכם, ואיך תנהלו אותו נכון בתקופה הכי יפה וחופשיה.

החלפת מקום מגורים / רילוקיישן

אתם רוצים להחליף את מרכז חייכם, אולי לעיר אחרת אולי אפילו למדינה אחרת. תכנון כלכלי אישי ישקף לכם את האפשרויות העומדות בפניכם, כמה זמן הסתגלות תוכלו לקחת על עצמכם, מה יהיו ההשלכות על מצבכם הכספי והאם בכלל כדאי לעשות את המהלך.

תכנון כלכלי לתהליך גירושין

מתכוונים להתגרש? כבר התחלתם בתהליכים? חשבתם האם בכלל יש לכם כסף לכך? גירושין הוא אחד הארועים הקשים ביותר שיכולים לקרות לאדם, וגם אחד הארועים המשפיעים ביותר על המצב הכלכלי. לא משנה אם אתם בצד שמשלם מזונות, או בצד שמקבל – גירושין יכול להביא להתמוטטות כלכלית. אז כדי שלכם זה לא יקרה אתם חייבים תכנון כלכלי שיתן לכם תמונה מדויקת למצבכם הכלכלי לאחר הגירושין לעומת לפני. ליווי זה יכלול עבודה צמודה עם עורך הדין שלכם.

קניית נכס למגורים או השקעה

תכנון כלכלי לתהליך רכישת נכס, אם למגורים ואם להשקעה. חישוב עלויות מדויק (כולל אלה שנוטים לשכוח), אפשרויות מימון ונטילת משכנתא, מסלולי מימון אפשריים, בדיקת תשואה על השקעה ובניית תזרים עתידי של החזר הלוואה מול משכורת או שכר דירה.

בניית הון לעתיד

אתם חושבים קדימה, ורוצים לבנות את עתידכם. יש לכם שאיפות, חלומות, ילדים שצריך לדאוג להם, החלפת רכב, נסיעה לחו"ל... אבל איך מכניסים את הכל בלי ליפול? תכנון כלכלי אישי יבנה לכם את התכנית הכלכלית האישית שלכם ל- 3 טווחי זמן: הטווח הקצר, הטווח הבינוני והעתיד הרחוק. תקבלו תכנית עבודה מסודרת שתבטיח את עתידכם הכלכלי.

תכנון ירושה

אתם רוצים להשאיר ירושה לילדים. מצוין, אבל... כמה? תכנון כלכלי מסודר יתן לכם תשובה לשאלה כמה ירושה אתם יכולים להשאיר, כמה מומלץ להשאיר, מה האפשרויות שלכם, איך לבנות נכון את הירושה ואיך לנהל נכון את הכסף עד למועד הירושה.

התמודדות כלכלית עם מוות

תכנון כלכלי לשארים, אלמן/אלמנה והילדים, במקרה מוות של בן משפחה מפרנס. ניתוח המצב הכלכלי החדש שנכפה על השארים, תמונת הכנסות והוצאות, איך ממשיכים הלאה, ואיך לנהל נכון את כספי המשפחה על מנת להבטיח את העתיד של הנשארים.

תכנון כלכלי לזוג לאחר חתונה

מזל טוב! אתם מתחילים את החיים האמיתיים. תכנון כלכלי אישי יתן לכם תכנית עבודה כלכלית שתראה לכם איך לבנות את העתיד, איך להגיע לדירה, איך להתכונן כלכלית להרחבת המשפחה (וכדאי מאד להתכונן...), איך להתחיל לחסוך כבר מההתחלה למרות שאין כמעט ממה, כדי שהעתיד שלכם יהיה בהיר ומבטיח.

התפטרות

שוקלים להתפטר אך לא בטוחים אם כדאי? תכנון כלכלי ממוקד לשאלה האם כדאי להתפטר, כמה זמן תוכלו להחזיק מעמד ללא הכנסה, קביעת יעד ההכנסה העתידית הרצויה, ניתוחי רגישות למצבים עתידיים אפשריים.

פיטורין

תכנון כלכלי ממוקד להתמודדות עם פיטורין. ניתוח הכנסות פוטנציאליות אל מול הוצאות בתקופת חיפוש העבודה, קצב שריפת כספי הפיטורין, חישוב תקופת האבטלה הצפויה ושקילת דרכי פעולה אפשריות.

שירות מיוחד של "רואים רחוק" - חבילת תכנון כלכלי משולב עסקי + אישי

אצל עצמאיים הצלחת העסק משפיעה באופן מיידי גם על ההון האישי הביתי של בעל העסק ולהיפך. לעתים בעל העסק נדרש לקחת הלוואות אישיות כדי לתמוך בעסק ולעתים קורה גם ההיפך. לרואים רחוק שירות ייחודי – חבילה משולבת של תכנון כלכלי לצמיחת העסק או הבראתו, בשילוב תכנון כלכלי אישי להגדלת ההון האישי ולהגשמת יעדים כלכליים אישיים של בעל העסק ומשפחתו.

לפגישת אבחון כלכלי עסקי/אישי

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם