אז למה הקמתי את רואים רחוק תכנון כלכלי

את “רואים רחוק תכנון כלכלי” הקמתי כדי לעזור לעסקים ולאנשים כמוכם להגיע להצלחה כספית ולשגשוג כלכלי.

 

מאחורי כל עסק וכל בית יש אדם עם סיפור משלו, שאיפות, חלומות ויעדים. אבל יש גם את חיי היום-יום, הקשיים בשטח, ההכנסות, ההוצאות, הבנקים, ההלוואות…

לחברות הגדולות ולאלפיון העליון יש שורה של יועצים – רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי כספים ויועצי השקעות – שהתפקיד של כולם הוא לעזור להם לעשות עוד ועוד כסף.

 

ומי עוזר לכם ?

מי עוזר לבעל העסק העצמאי להתמודד עם הבנק? מי עוזר למשפחה לבנות את העתיד של ילדיה? מי עוזר לחברה הקטנה להגדיל את ההון החוזר? ומי עוזר לזוג שרוצה לפרוש מהעבודה, לישון בשקט בידיעה שיהיה לו מספיק כסף בתקופת הפנסיה?

שלום. אני משה פלדמן, רואה חשבון מוסמך, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, וחבר באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה.

25 שנה עבדתי בארגונים גדולים. הכי גדולים. בנק לאומי, קבוצת אלביט וארגונים ממשלתיים ביניהם. בכל התפקידים ניהלתי כספים ותקציבים גדולים. בכל המקומות הייתי אחראי לבדיקות כלכליות של פרויקטים מכל הרמות. ניהלתי מו”מ עם לקוחות, עם ספקים ועם בנקים.

ואת כל הנסיון הזה החלטתי לרתום כדי לעזור לכם – לעצמאים ולשכירים, לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים, לבעלי משפחות ולרווקים – להתמודד עם האתגרים הכלכליים שלכם ולממש את החלומות.

אל השאיפות והחלומות שלכם אני מחבר את הנסיון הכלכלי שלי, יכולת הניתוח האנליטי והירידה לפרטים, כדי לעזור לכם להגיע בדיוק אל המקום שאתם רוצים – שגשוג כלכלי, הצמחת עסקים, הגדלת ההון האישי ויצירת חסכונות לעתיד.

ותזכרו – אם אתם רוצים להגיע רחוק, אתם צריכים לראות רחוק !

להצלחה כלכלית ולפתרון כל התלבטות כלכלית, צרו עימי קשר באתר או בפייסבוק.

משה פלדמן, רואה חשבון, רואים רחוק תכנון כלכלי.